Napísali o nás

TASR o našich rekvalifikačných kurzoch

Tlačová agentúra TASR uverejnila správu o rozsiahlom projekte rekvalifikačných kurzov, vďaka ktorému by malo v najbližších rokoch na celom území Slovenska získať kvalifikáciu až 20 tisíc nezamestnaných. Na unikátnom projekte, ktorý má pomôcť riešiť súčasný akútny nedostatok kvalifikovaných odborníkov v automobilovom priemysle u nás, sa bude podieľať aj Duálna akadémia.

Boli sme v článku na titulke HN!

V denníku Hospodárske noviny vyšiel na titulnej strane obsiahly článok o novom projekte rekvalifikácie nezamestnaných, ktorým chce Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny reagovať na súčasný akútny nedostatok kvalifikovaných odborníkov osobitne v automobilovom priemysle. Noviny informujú, že na unikátnom celoslovenskom projekte bude spolupracovať aj Duálna akadémia.

Deň otvorených dverí

Televízia Markíza odvysielala v hlavných správach reportáž o Dni otvorených dverí v Duálnej akadémii. Informuje v nej o otvorení novej dielne pre praktickú výučbu, v ktorej  sa budú pripravovať študenti v odbore autotronik. Reportáž si môžete pozrieť na webe TV Markíza pod záložkou „Automobilky hľadajú ľudí“…