Napísali o nás

Príležitosť pre rekvalifikáciu v automobilovom priemysle

Ekonomický  denník Hospodárske noviny vo svojej internetovej verzii uverejnil článok o projekte Pripravený na prácu, určenom pre evidovaných nezamestnaných. Realizovať ho bude konzorcium, ktoré vytvorila Deutsch-Slowakische Akademien, dcérska spoločnosť nemeckého vzdelávacieho koncernu EBG spolu so spoločnosťou Newport Group a spolupracovať budú aj s Duálnou akadémiou.

Projekt Pripravený na prácu

Tlačová agentúra TASR vo svojej internetovej verzii informuje, že Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny prezentovalo v Žiline projekt Pripravený na prácu. Pri jeho realizácii sa budú využívať kapacity stredných odborných škôl z portfólia spoločnosti Deutsch-Slowakische Akademien a v spolupráci s Duálnou akadémiou aj jej špičkovo vybavené odborné učebne a haly.

TASR o našich rekvalifikačných kurzoch

Tlačová agentúra TASR uverejnila správu o rozsiahlom projekte rekvalifikačných kurzov, vďaka ktorému by malo v najbližších rokoch na celom území Slovenska získať kvalifikáciu až 20 tisíc nezamestnaných. Na unikátnom projekte, ktorý má pomôcť riešiť súčasný akútny nedostatok kvalifikovaných odborníkov v automobilovom priemysle u nás, sa bude podieľať aj Duálna akadémia.

Boli sme v článku na titulke HN!

V denníku Hospodárske noviny vyšiel na titulnej strane obsiahly článok o novom projekte rekvalifikácie nezamestnaných, ktorým chce Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny reagovať na súčasný akútny nedostatok kvalifikovaných odborníkov osobitne v automobilovom priemysle. Noviny informujú, že na unikátnom celoslovenskom projekte bude spolupracovať aj Duálna akadémia.