Od dnes má naša škola nový hrdinský tím Duálky! Sedem hrdinov, každý jedinečný a fascinovaný inou technickou oblasťou.

Avšak všetci siedmi hrdinovia majú v sebe spoločný cit pre techniku a vyznačujú sa dôležitými charakterovými vlastnosťami.  Len spoločne tak dokážu čeliť výzvam 21. storočia.

Každý z virtuálnych hrdinov je iný, predstavuje špecifický technický odbor, ale navzájom sa potrebujú a spolupracujú.  A takí sú aj naši žiaci. Každý sa vyznačuje inými vlastnosťami a zručnosťami potrebnými pre daný odbor, ale učia sa počas vzdelávania navzájom spolupracovať. Hrdinovia im pri tom pomáhajú a sprevádzajú ich. Nielen našich terajších, ale aj budúcich žiakov, tak aby ich škola a budúce zamestnanie napĺňalo a bavilo. 

Nová kampaň školy má tiež za cieľ ľahšie vysvetliť záujemcom o technické vzdelanie jednotlivé oblasti, ktoré sa dajú študovať v rôznych odboroch na škole a praxovať priamo v partnerských firmách. V rámci kampane pripravujeme rôzne posty, videá, články a online Dni otvorených dverí.

Chceme sa poďakovať reklamnej agentúre heroesagency.sk, ako aj všetkým žiakom a majstrom, ktorí výrazne prispeli tvorivými grafickými nápadmi do kampane. Budeme radi, ak nám naďalej budete posielať vaše nápady. Potešíme sa, ak budete tiež využívať naše nové hashtagy na Instagrame #hrdinoviaDA

Veríme, že sa vám hrdinovia budú páčiť a zapadnú medzi nás.  Vaša DUÁLKA