Dobrý deň všetkým,

máme za sebou prvé “skúšobné” dni dištančného/online vyučovania. Ďakujeme všetkým, ktorí sa k tomuto spôsobu vzdelávania postavili zodpovedne – učiteľom/MOV, študentom i rodičom.

Ospravedlňujeme sa všetkým, ktorí mali problém s prihlásením sa do MS Teams. Bol to technický problém na našej strane. Ďakujeme za pochopenie a trpezlivosť.
Prosím, nielen ak ste mali problém s prihlásením, prihlasujte sa do MS Teams nasledovne:

1. office.com
2. Prihlasovacie meno: MenoPriezvisko@sosaba.edupage.org (BEZ BODKY!!!!)
3. Heslo: Skola123 (ak ste si ho medzitým nezmenili)

Ak sa Vám podarí aplikáciu nainštalovať, v kalendári budete mať zadané plánované schôdze – online vyučovacie hodiny. V takom prípade, prosím, potvrdiť účasť. Následne pre prihlásenie sa na vyuč. hodinu postačí kliknúť na “Prihlásiť sa” ku schôdzi.

Napriek tomu, majú vyučujúci tento týždeň posielať vygenerované linky pre jednotlivé online hodiny aj prostredníctvom správ na edupage. V takomto prípade postačí pre prihlásenie sa kliknúť na link.

V prípade, ak by ste mali ešte nejaké problémy s prihlásením, heslom etc. kontaktujte, prosím, p. Ing. Kruzslíka alebo sa obráťte priamo na mňa (správa cez edupage).
Budeme vďační aj za každú spätnú väzbu – reakcia, lajk, info o probléme. Budeme sa snažiť vzniknuté situácie vyriešiť čo najskôr k spokojnosti, aby sme vyučovací proces dokázali aj takto spoločne optimalizovať.

Ďakujeme všetkým za pochopenie a súčinnosť.
Veríme, že sa stretneme online. 🙂

Prajeme pekný deň.
Mária Konevalová, Duálna akadémia