English flag
Menu
+421 907 649 516 info@dualnaakademia.sk
Jána Jonáša 6179/5
841 08 Bratislava - m. č. Devínska Nová Ves

Rekvalifikácie

Trojuholník Trojuholník

Rekvalifikačné kurzy

Cítite, že vám chýbajú potrebné skúsenosti a prax? Doba sa rýchlo mení a šance na trhu práce sa znižujú. Rekvalifikačné kurzy pre zamestnancov predstavujú možnosť získať nové skúsenosti či oprášiť staré vedomosti.

V Duálnej Akadémii poskytujeme odborné a nadodborné vzdelávanie za účelom rekvalifikácií pre výrobný priemysel, v rozsahu až do dvoch rokov.

Po ukončení kurzov získate medzinárodne platný certfikát odbornej spôsobilosti vydaný Slovensko-nemeckou obchodnou a priemyselnou komorou, respektíve osvedčenie na základe zákona o celoživotnom vzdelávaní.

Rekvalifikačné kurzy, ktoré ponúka Duálna Akadémia, sú primárne určené skupinám zamestnancov z jednej firmy, pričom minimálny počet účastníkov je 6. 

Účastníci našich kurzov si teda neodnesú len nové vedomosti a skúsenosti priamo z praxe, ale môžu tak aj utužiť svoj pracovný kolektív.

 

 

S rekvalifikáciou získate:

  • 80 % praktického a 20 % teoretického vyučovania
  • Medzinárodne platný dvojjazyčný nemecký certifikát odbornej spôsobilosti
  • Garancia pracovného miesta u jedného z vybraných zamestnávateľov
  • Bezplatné pracovné pomôcky a pracovný odev

Vstupné požiadavky

  • Záujem učiť sa nové veci a postupy
  • Záujem o moderné technológie
  • Pozornosť pri čítaní technických a konštrukčných výkresov
  • Záujem o výrobný a automobilový priemysel
  • Svedomitosť a flexibilita

Možnosti rekvalifikačných kurzov:

Nástrojár
Nástrojár
Nastavovanie, obsluha a údržba všetkých druhov a typov konvenčných i číslicovo riadených obrábacích strojov, obrábacích centier a ich príslušenstiev.
Mechanik prípravkov
Mechanik prípravkov
Nastavovanie, obsluha a údržba všetkých druhov a typov konvenčných i číslicovo riadených obrábacích strojov, obrábacích centier a ich príslušenstiev.
Priemyselný mechanik
Priemyselný mechanik
Diagnostikovanie a odstraňovanie porúch zariadení so zváračským preukazom Z-M1, na klasických a programovaných strojoch a zariadeniach.
Elektrotechnik automatizačnej techniky
Elektrotechnik automatizačnej techniky
Samostatná práca pri projektovaní, konštrukcii, výrobe, montáži, ako aj v prevádzke a údržbe elektrotechnických inštalácií a elektrických zariadení.
Mechatronik
Mechatronik
Technik konštrukčného, technologického, montážneho a prevádzkového charakteru, ako aj diagnostikovanie a odstraňovanie porúch vo výrobnom procese.

Chcem si dohodnúť konzultáciu

Pokiaľ máte akékoľvek otázky ohľadom rekvalifikačných kurzov pre vás alebo vašich zamestnancov, naša organizátorka vzdelávacích aktivít je vám k dispozícií.

Kontaktujte ju prostredníctvom e-mailu alebo na telefónnom čísle.

ZRUČNOSTI PRE TRH PRÁCE: Zabezpečte si lepšiu budúcnosť a získajte kurz ZADARMO.
Viac info