Milí žiaci, rodičia, učitelia a priatelia školy,

na škole sa bude konať veľká dobrovoľnícka akcia, s cieľom navzájom sa lepšie spoznať a skrášliť okolie školy. Duálna akadémia oslavuje 5 rokov svojej existencie, čo predstavuje ten správny čas na oslavu a spomínanie si pri chutnom guláši. 🙂

 Akcia sa uskutoční v sobotu 2.10.21. od 9:00 do 13:00 hod. v Duálnej akadémii na školskom dvore.

Naším cieľom je zrenovovanie a namaľovanie školského plota. Pracovné štetce a farby na maľovanie sú už pripravené, chýbajú nám len šikovné pomocné ruky. Školský areál, ktorý je celý obkolesený plotom, je celkom veľký. My pedagógovia a vedenie školy preto oceníme Vašu pomoc, hoci aj na krátky čas.

Týmto by sme Vás chceli srdečne pozvať, milí rodičia, žiaci a priatelia, aby sme spoločne spojili príjemné s užitočným. 🙂 

Takisto môžete pozvať aj Vašich priateľov a rodinu, ktorí tiež môžu pridať ruku k dielu. Odmenou na koniec bude chutný guláš, uvarený  naším majstrom, pánom Rusnákom.

Ak sa plánujete tejto akcie zúčastniť, prosím, zaregistrujte sa na: https://bit.ly/3EIofeB

Konkrétne pokyny zohľadňujúce aktuálne epidemiologické nariadenia zašleme pre zaregistrovaných ľudí pár dní pred podujatím. Zúčastniť sa budú môcť dobrovoľníci, ktorí spĺňajú režim OTP (očkovaní, testovaní, po prekonaní).

Duálna akadémia ako organizátor si vyhradzuje právo zrušiť akciu najneskôr 3 dni pred jej začatím z dôvodu zlých poveternostných podmienok alebo zmeny protipandemických opatrení. 

Ak máte akékoľvek otázky, kontaktujte prosím: romana.sladekova@dualnaakademia.sk

Tešíme sa na Vás.