English flag
Menu
+421 907 649 516 info@dualnaakademia.sk
Jána Jonáša 6179/5
841 08 Bratislava - m. č. Devínska Nová Ves

Vzácna návšteva v Duálnej Akadémii – Zástupcovia Švajčiarskej agentúry pre rozvoj a spoluprácu, Švajčiarská ambasáda, MIRRI, ŠIOV

Vzácna návšteva v Duálnej Akadémii - Zástupcovia Švajčiarskej agentúry pre rozvoj a spoluprácu, Švajčiarská ambasáda, MIRRI, ŠIOV

V Duálnej Akadémii sme privítali významnú návštevu – zástupcov Švajčiarskej agentúry pre rozvoj a spoluprácu, Švajčiarskej ambasády, Ministerstva informatizácie a Štátneho inštitútu odborného vzdelávania.

V stredu, 20.9.2023, sme spoločne hovorili o výzvach a príležitostiach, ktoré prináša nový Program švajčiarsko-slovenskej spolupráce. Ten má v novom programovom období (do roku 2029) okrem iného priniesť podporu v oblasti zlepšenia kvality a atraktívnosti odborného vzdelávania a prípravy na Slovensku.

Naši hostia sa oboznámili s koncepciami duálneho odborného vzdelávania a prípravy, ďalšej odbornej prípravy dospelých a nadpodnikového vzdelávacieho centra. Taktiež sa mohli na vlastné oči presvedčiť, ako samotné duálne odborné vzdelávanie a príprava funguje.

Viac o Programe švajčiarsko-slovenskej spolupráce tu: https://bit.ly/ProgramMIRRI

Galéria

ZRUČNOSTI PRE TRH PRÁCE: Zabezpečte si lepšiu budúcnosť a získajte kurz ZADARMO.
Viac info