English flag
Menu
+421 907 649 516 info@dualnaakademia.sk
Jána Jonáša 6179/5
841 08 Bratislava - m. č. Devínska Nová Ves

Darujte svoje 2 % na vzdelávanie mladých

Darujte svoje 2 % na vzdelávanie mladých

AKO MÔŽE PRÍJEMCA POUŽIŤ POUKÁZANÉ 2 % Z DANE?

Financie získané z 2 % sa môžu použiť len na zákonom stanovený účel, a to napríklad na ochranu a podporu zdravia, rozvoj telesnej kultúry alebo na podporu vzdelávania.

KTO MÔŽE DAROVAŤ 2 % Z DANE?

Darovať 2 % môže každý daňovník SR, ktorému v príslušnom zdaňovacom období vyšla povinnosť platiť daň z príjmu.

AKO POUŽIJE 2% Z VAŠICH DANÍ DUÁLNA AKADÉMIA?

Duálna Akadémia plánuje využiť nadobudnuté financie na vybrané projekty. Audiovizuálne štúdio, vďaka ktorému v dnešnej dobe digitalizácie naučíme študentov zmysluplne využívať čas na mobiloch a pri počítači.

Vonkajšie workout ihrisko má priniesť študentom do života čoraz populárnejší spôsob cvičenia s vlastnou váhou, udržiavať ich fyzickú a psychickú kondíciu a zdravie.

AUDIOVIZUÁLNE ŠTÚDIO PRE NAŠICH ŠTUDENTOV

Mimoškolské aktivity sú pre študentov výborným riešením, ako prežiť voľný čas. Práve pre to by sme radi pre našich študentov vytvorili príjemné a funkčné prostredie v novom audiovizuálnom štúdiu. V dnešnej dobe digitalizácie ich naučíme zmysluplne využívať
čas na mobiloch a pri počítači, Kriticky vnímať digitálne druhy umenia, či rozpoznávať reálne video od tzv. hoaxu. Naučia sa pracovať
v grafických a audiovizuálnych programoch, ktoré môžu neskôr využiť v rámci hobby, či dokonca práce. Audiovizuálne štúdio pomôže našim študentom vstúpiť nielen do čarov strihania videí či retušovania fotografií, ale spoločne nahliadneme aj do tajomstiev digitálneho marketingu.

  • Digitálne gramotnosť
  • Spracovanie fotografií, videí a podcastov
  • Príprava a realizácia produkcie

VONKAJŠIE WORKOUT IHRISKO NA PODPORU ZDRAVIA

Workout je čoraz populárnejší spôsob cvičenia v exteriéri, pri ktorom sa využíva najmä hmotnosť vlastného tela. Cvičenie je pestré vďaka vonkajšiemu prostrediu a širokej škále cvikov, ktoré workoutové prvky a zostavy umožňujú. Prospieva tak nielen fyzickej,
ale aj psychickej pohode. Workout ponúka rôzne možnosti a stupne náročnosti, takže je určený ako pre športovcov, tak aj staršie deti, dospelých a seniorov. Naši študenti by tak získali možnosť posilňovania priamo v školskom areáli. Pomohlo by to utužiť vzájomné vzťahy a spríjemniť ranné vstávanie do školy či napríklad dlhšie čakanie na autobus. Outdoorové ihrisko by sa postupne z roka na rok rozrastalo a tak by sme našim študentom mohli priniesť miesto, kde by radi prežívali svoj voľný čas.

  • Fyzické a psychické zdravie
  • Školské a mimoškolské aktivity v exteriéri
  • Pohyb na čerstvom vzduchu

Všetky informácie o tom ako darovať 2 % z dane nájdete na našom webe.