English flag
Menu
+421 907 649 516 info@dualnaakademia.sk
Jána Jonáša 6179/5
841 08 Bratislava - m. č. Devínska Nová Ves

Duálna Akadémia štartuje spoluprácu so spoločnosťou SMC – lídrom v oblasti priemyselnej automatizácie

Duálna Akadémia štartuje spoluprácu so spoločnosťou SMC – lídrom v oblasti priemyselnej automatizácie

Nová spolupráca so svetovou spoločnosťou SMC vznikla vzhľadom na pripravované kurzy, ktoré plánujeme v Duálnej Akadémii spustiť už čoskoro. Kurz s názvom Pneumatika a Elektro-pneumatika bude určený pre záujemcov, ktorých budú naši odborníci školiť v mene SMC v priestoroch školy. Pre tento účel sme v Duálnej Akadémii vytvorili aj laboratórium SMC, v ktorom sa nachádzajú iba SMC komponenty a stanica SMC. Školenia nebudú určené len pre dospelých, ale aj pre študentov Duálnej Akadémie.

Školiť sa bude aj na didaktickej stanici PNEUTRAINER-200, ktorá je plne modulárnym a flexibilným systémom určeným pre rozvoj odborných zručností v oblasti pneumatiky a elektro-pneumatiky. Vďaka svojej flexibilite je stanica prispôsobená všetkým typom požiadaviek a potrieb používateľov.

Už teraz sa tešíme na vzdelávanie, ktoré záujemcov čaká a veríme, že prinesie na trh nových odborníkov, ktorí rozšíria rady profesionálov v oblasti priemyselnej automatizácie. Spoločnosť SMC Corporation je pre Duálnu Akadémiu významným partnerom, ktorý zamestnáva viac ako 23 000 talentovaných zamestnancov v 80 krajinách sveta. SMC má 5 technických centier, z ktorých 2 sa nachádzajú v Európe, konkrétne vo Veľkej Británii a v Nemecku. V nich pracuje 1 700 špecializovaných inžinierov, ktorí čelia každodenným výzvam.

Ak chcete zistiť viac o spoločnosti SMC, navštívte oficiálnu webovú stránku: https://www.smc.eu/sk-sk/company-v2

V prípade, že vás zaujímajú pneumatické stanice kliknite na: https://www.smctraining.com/en/webpage/indexpage/341

 

Galéria

ZRUČNOSTI PRE TRH PRÁCE: Zabezpečte si lepšiu budúcnosť a získajte kurz ZADARMO.
Viac info