English flag
Menu
+421 907 649 516 info@dualnaakademia.sk
Jána Jonáša 6179/5
841 08 Bratislava - m. č. Devínska Nová Ves

TOP hlavný inštruktor v duáli 2023

TOP hlavný inštruktor v duáli 2023

Sme hrdí na našich inštruktorov!

Pred pár mesiacmi sme vás informovali o súťaži od Asociácia priemyselných zväzov a dopravy TOP HLAVNÝ INŠTRUKTOR V DUÁLI 2023, do ktorej sa zapojilo viacero našich šikovných kolegov.

Po dnešku máme úžasné správy!

V kategórii “začínajúci inštruktor” sa na 1. mieste umiestnil náš kolega Igor Mozolák a 2. miesto získal Michal Nemček. 🥇🥈

V kategórii “skúsený inštruktor” sa nám podarilo obsadiť 3. miesto, na ktorom sa umiestnil náš kolega Rusňák Jaroslav. 🥉

Vďaka 1. miestu, ktoré sa nám podarilo získať, si Dual Academy odnáša aj mimoriadnu cenu, plaketu dekana Filozofickej fakulty Univerzity Komenského Jana Amosa Komenského.

📖 Aby toho nebolo málo, náš vedúci riadenia stredoškolského vzdelávania Milan Ráchela mal tú česť krstiť odbornú publikáciu určenú inštruktorom v duálnom vzdelávaní s názvom “Partnerstvá v systéme duálneho vzdelávania”. Knihu sme spoločne s APZD pokrstili originálne – hliníkovými trieskami.

“Sme hrdí, že sme obsadili každú priečku a zastúpenie v oboch kategóriách. Je to obraz výbornej práce našich inštruktorov,” zhrnula predsedníčka Duálnej Akadémie Renata Valekova.

Ďakujeme všetkým organizátorom tejto úžasnej súťaže:

Asociácia priemyselných zväzov a dopravy, Dominika Kravecová, Adriana Wiegerová, Filozofická fakulta UK v Bratislave, Asociácia zamestnávateľských zväzov a združení (AZZZ) SR, Slovenská živnostenská komora a Slovenská banská komora.

A rovnako ďakujeme aj všetkým našim šikovným kolegom. Sme na Vás hrdí!

Galéria

ZRUČNOSTI PRE TRH PRÁCE: Zabezpečte si lepšiu budúcnosť a získajte kurz ZADARMO.
Viac info